BMC SAHAYA İNDİ: GENEL MÜDÜR BAYİ ZİYARETLERİNE BAŞLADI
Reklamı Geç
Advert
Advert

BMC SAHAYA İNDİ: GENEL MÜDÜR BAYİ ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Ticari araç üretiminde Türkiye’nin sayılı firmalarından BMC bayi ziyaretlerine başladı. Ziyaretlerin ilk durağı otobüs ve kamyon bayiliğini yürüten FMS Demirbaş Otomotiv oldu. BMC Genel Müdürü Mustafa Menkü’nün iştiraki ile düzenlenen ziyarette gündeme ilişkin soruları cevapladı.

BMC SAHAYA İNDİ: GENEL MÜDÜR BAYİ ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Menkü: BMC ve Demirbaş İlişkisi Çok Köklüdür

BMC Genel Müdürü Menkü FSM Demirbaş Otomotiv ile BMC’nin uzun yıllardır çalıştıklarına değindir. Menkü; Mustafa Demirbaş ile BMC’nin ilişkisi köklü bir geçmişe dayanır. Mustafa bey bayi çalışmaları ile hep BMC’nin yanında oldu. BMC’nin bir ferdi gibi bizleri saha da temsil emiştir. BMC olarak bizlerin de FSM Demirbaş Otomotiv’in daima yanında olmamız lazım. Bizlerin de desteği ile müşteriye hizmeti beraber götürebilelim.

FSM Demirbaş Otomotiv ile olan birlikteliğimiz örnek bir çalışmadır. Özellikle Mustafa Demirbaş’ın müşterisinin sürekli yanında olması bizim için ayrı bir değer katıyor. Herkes Demirbaş ile çalışmaktan mutlu. Bu yüzden de FSM Demirbaş’ın bizde ki yeri farklı.

Sadece Bayilerimiz Fiyat Verebilir

Toplu alımlar ile esnafa ucuz otobüs imkanı iddialarını da yanıtlayan Menkü, bunun mümkün olmadığını söyledi. Kendilerine hiçbir oluşum ya da firmadan böyle bir teklif gelmediğini açıklayan Menkü “bir veya daha fazla araç alacak olanlar bayilerimize başvurmalılar. Bizler bayiler aracılığı ile çalışan kurumsal firmalarız. Bayilerimiz büyük yatırımlar yaparak satış hakkı almaktalar. Kamu dışında yaptığımız tüm satışlar bayilerimiz kanalı ile gerçekleşmektedir. Otobüs satışlarımız da FSM Demirbaş Otomotiv üzerinden yapılmaktadır. Sayı kaç olursa olsun böyle bir alım yine ancak FSM Demirbaş üzerinden yapılabilir.

Bayilerimizden farklı bir fiyat kimse veremez. Hatta bayilerimizden başka hiç kimse de fiyat veremez. Öyle girişimler olursa müşterilerimizin dikkatli olmalarını öneririm.” Dedi.

mustafa menkü mustafa demirbaş bmc fsm demirbaş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN KOMİK ZAM AÇIKLAMASI
BELEDİYEDEN KOMİK ZAM AÇIKLAMASI
VERİMLİ VE ÇEVRE DOSTU OTOBÜS İŞLETİMİ İÇİN YENİLİKÇİ SİSTEM
VERİMLİ VE ÇEVRE DOSTU OTOBÜS İŞLETİMİ İÇİN YENİLİKÇİ SİSTEM