Ford İlan
İstanbul
DOLAR32.8746
EURO35.213
ALTIN2454.0

Batı Group, Express Kurye İle Ortadoğu’da Hız Kesmiyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Batı Group, Express Kurye İle Ortadoğu’da Hız Kesmiyor
Abone ol
BATI Innovative Logistics çatısı altında 2023 yılında küresel taşımacılık hizmetleri sunma ve globalleşen dünyada lojistiğin her alanında kaliteyi ve mükemmelliği sağlayarak müşterilerinin beklentilerini aşan bir servis sağlama misyonu ile kurulan BATI Express Kurye Ortadoğu’da en hızlı ve kaliteli hizmeti sunarak günde bin beş yüz paket teslimatıyla hizmetlerine devam ediyor. BATI Express Kurye, İstanbul’da 10 bin metrekare alana kurulu yeni deposu sayesinde ise hızını artırarak yıl sonuna kadar günde 6 bin paketi kullanıcısına ulaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

BATI Express Kurye müşterilerinin taleplerine öncelik veriyor ve onlara ihtiyaçlarına göre özel taşımacılık hizmetleri sunuyor. BATI Express Kurye aynı zamanda tüm taşıma modlarının çoklu kullanımını destekleyerek kombine taşımacılığın avantajlarından faydalanıyor. BATI Innovative Logistics çatısı altında, kalitesinden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla BATI Express Kurye hizmetlerini sürdürüyor. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini maksimize etmek için teknolojik altyapısını sürekli güncel tutarak, müşteri beklentilerini karşılamak için çözüm odaklı yaklaşımını sürdürüyor. Şirket, verimlilik, kalite, çevre ve müşteri memnuniyeti konularında çalışmalar yürütüyor ve taşımacılık yönetiminde yenilikçi teknolojileri kullanıyor.

BATI Express Kurye Taşımacılığı için İstanbul’da Yeni Depo Açıldı!

BATI Express Kurye faaliyetleri için 10.000 metre kare alana sahip özel bir depoyu İstanbul’da açarak hizmet kalitesini artırmak üzere çalışmalar yapıyor. Yeni depo BATI Express Kuryenin müşteri odaklı hizmetlerini genişletmesine ve günlük paket teslimi sayısını artırmasına yardımcı olacak. Deponun açılmasıyla, şirketin taşımacılık hizmetleri ve mevcut verimliliği artarak, müşterilerinin günlük işlerinin kolaylaşması planlanıyor. Şu anda günde bin beş yüz paket teslimatıyla Ortadoğu’da en hızlı ve kaliteli hizmeti veren, müşteri memnuniyeti ve zaman yönetimi gibi konularda hizmetlerine devam ediyor. Batı Express Kurye yeni deposuyla birlikte müşteri memnuniyeti, taşımacılık verimliliği ve operasyonların kalitesi gibi alanlarda önemli ölçüde iyileşme sağlamayı hedefliyor. Yıl sonuna kadar ise günlük paket teslimatı sayısında önemli ölçüde artış bekleyen BATI Express Kurye, günde 6 bin paket teslimatı ile 4 kat büyümeyi planlıyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Cure Waste Management Filosu Elektrikli DAF Kamyonlar İle YenileniyorÖnceki Haber

Cure Waste Management Filosu Elektrikli...

Aprilia, Motobike İstanbul 2023’deSonraki Haber

Aprilia, Motobike İstanbul 2023’de

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar