İstanbul
DOLAR33.0995
EURO36.1966
ALTIN2600.8
MURAT UZUN

MURAT UZUN

Mail: halkulasim@gmail.com

Halk Ulaşım 15 Yaşında

Halk Ulaşım 15 Yaşında

2010 yılında yayın hayatına başlayan dergimiz Halk Ulaşım, 15inci yılında yayın hayatına devam ediyor. Sadece dergi olarak yayın hayatına başlayan Halk Ulaşım, teknolojinin gereksinimleri doğrultusunda halkulasim.com haber sitesi ile günlük haber akışı da ulaşım alanında sağlıyor. Hem basılı hem de dijital yayını ile her ay düzenli olarak siz değerli okuyucuları ile buluşuyor. Ayrıca Facebook, Instagram, Whatsapp gibi sosyal medya araçlarından da anlık bildirimler ile hızlı veri akışı sağlamaktadır. Ulaşım alanında ki tüm gelişmeleri takipçilerine her mecradan ulaştırmaktadır. Haftalık e-bültenleri ile mail abonelerine ulaşmaktadır.

Yayıncılığın teknoloji ile gelişimi durmaksızın devam ediyor. Ancak basılı yayın geleneğini her daim muhafaza eden Halk Ulaşım, gelecek yıllarda da bu geleneğinden taviz vermeyecektir. Okuyucularımız, abonelerimiz ve müşterilerimizin destekleri ile her sayımızda aynı heyecan ile sizlerle birlikte olmak çok değerli bizler için.

Yakın zaman içerisinde sektöre yeni bir proje daha kazandırma gayesindeyiz. Bu doğrultuda yaklaşık 2 yıldır bir çalışma yürütüyoruz. İnanıyorum ki gerçekleşmesi halinde sektörümüze önemli bir değer katacaktır. O gün geldiğinde sizlerden de desteklerinizi talep edeceğim. İnanıyorum ki Halk Ulaşım’ı bugünlere ulaştıran değerli okuyucularımız dün olduğu gibi yarında desteklerini asla esirgemeyecektir.

Acısı tatlısı ile çok badireleri beraber atlattık. Halen çözümlenmeyen çok sıkıntılar da yaşıyoruz. El birliği ile geçmişte olduğu gibi yine başaracağız. Birlik olmayı başardığımız her an başarılar yakındır. Karamsar bulutların gölgesinden korkmamak gerek. 15inci yılımızda sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyuz.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar