S İHALELERİNE KAYSERİ'DE KATILDI
Reklamı Geç
Advert
Advert

S İHALELERİNE KAYSERİ'DE KATILDI

Servisçilik yapmak isteyenler için Kayseri Büyükşehir Belediyesi büyük bir fırsat sunuyor. Büyükşehir Belediyesi öğrenci servisi ve personel servisi işletmecilik hakkı için ihale yapacak.

S İHALELERİNE KAYSERİ'DE KATILDI

İhaleler öğrenci servisi işletmeciliği için 3 Şubat Çarşamba günü, personel servis işletmeciği için ise 24 Şubat Çarşamba günü yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi, öğrenci servisi (S Plaka) veya personel servisi (P Plaka) sahibi olmak isteyenler için önemli bir ihale gerçekleştiriyor. Konuyla ilgili ilk ihale 2 Şubat Salı günü yapılacak. 250 adet öğrenci servisi (S Plaka) işletmecilik hakkı açık teklif usulü ihale ile isteklilere tahsis edilecek. İhaleye gerçek ve tüzel kişiler katılabilecek. İhale ile ilgili şartname ve ekleri Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanlığı, Gelir Şube Müdürlüğü'nden 2 Şubat Salı günü saat 16.00'ya kadar temin edilebilecek. İhale ise 3 Şubat Çarşamba günü saat 14.00'te Encümen Salonu'nda yapılacak.

P PLAKA İHALESİ 24 ŞUBAT'TA

Büyükşehir Belediyesi 24 Şubat Çarşamba günü ise 250 adet personel servis aracı (P Plaka) işletmecilik hakkının açık teklif usulü ihale ile tahsisini yapacak. Gerçek ve tüzel kişilerin katılabileceği ihale için son müracaat tarihi 23 Şubat Salı günü saat 16.00 olarak belirlendi. Bu süreye kadar Gelir Şube Müdürlüğü'ne evraklar ile birlikte başvurunun yapılması gerekiyor.

Her iki ihale ile ilgili de detaylı bilgiye Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanlığı, Gelir Şube Müdürlüğü'nden ulaşılabilecek. Büyükşehir Belediyesi öğrenci servisi ve personel servisi ihaleleriyle hem büyüyen Kayseri'de bu konudaki ihtiyaçlara son verecek, hem de toplam 500 kişiye işletmecilik fırsatı sunacak.

kayseri ulaşım s plaka servis taşıma toplu taşım kayseri haber ulaştırma ulaşım haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN KOMİK ZAM AÇIKLAMASI
BELEDİYEDEN KOMİK ZAM AÇIKLAMASI
VERİMLİ VE ÇEVRE DOSTU OTOBÜS İŞLETİMİ İÇİN YENİLİKÇİ SİSTEM
VERİMLİ VE ÇEVRE DOSTU OTOBÜS İŞLETİMİ İÇİN YENİLİKÇİ SİSTEM