GÖLMARMARA'DA KONFORLU ULAŞIM
Reklamı Geç
Advert
Advert

GÖLMARMARA'DA KONFORLU ULAŞIM

Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde hizmet vermeye başlayan modern toplu ulaşım araçları Gölmarmara’da da vatandaşların yüzünü güldürdü.

GÖLMARMARA'DA KONFORLU ULAŞIM

Alçak tabanlı, engelli ve yaşlıların da kullanıma uygun araçlarla konforlu ulaşım hizmetine kavuşan Gölmarmaralılar, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde başlatılan ulaşım hamlesi ile vatandaşlar ulaşımda dönüşümün rahatlığını yaşayamaya başladı. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin son olarak aldığı 71 otobüs ile 17 ilçede hizmet vermeye başladı. Gölmarmara da hizmet vermeye başlayan modern otobüslerle vatandaşlar alçak tabanlı, engelli ve yaşlılarında kullanıma uygun araçlarla ulaşım imkânına kavuştu.

Gölmarmara’dan modern ulaşım teşekkürü

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Yalçınkaya, Gölmarmara İlçe Koordinatörü Mücahit Tunay ve Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri de, Taşkuyucak ve Çamköy arası hizmet veren ulaşım hattında incelemelerde bulunarak, vatandaşların görüşlerini aldı. Modern araçlarla ulaşım imkânına kavuştuklarını belirten vatandaşlar, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Gölmarmara’dan ulaşım güzergâhı

Gölmarmara’da hizmet veren modern otobüsler, mahalleler arası ulaşımın yanı sıra ilçelere de ulaşım imkânı sağlıyor. Bu kapsamda ilçede hizmet veren otobüsler Taşkuyucak ve Kumkuyucak güzergâhının yanı sıra ilçeden Akhisar ve Salihli’ye de ulaşım hizmeti veriyor.

gölmarmara manisa manisa ulaşım cengiz ergün otobüs haber ulaşım haber Aytaç Yalçınkaya Mücahit Tunay Doğan Ensivri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ