İstanbul
DOLAR32.208
EURO35.0591
ALTIN2524.6

Hayat Bir Yolculuk Gibi; #Bridgestone ile #KusursuzPerformans Senin Elinde

Bridgestone’un “Kusursuz Performans Senin Elinde!” Reklam Filmleri Yayında

Bridgestone’un, yolculuktaki kusursuz performansını anlattığı yeni reklam filmleri TV ve dijital platformlarda yayına girdi. 

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa’nın, Bridgestone markası, “Kusursuz Performans Senin Elinde” sloganıyla yeni reklam filmlerini yayınladı.

Sürücüler, zorlu yol koşullarında ve yolda herhangi bir engelle karşılaştıklarında aracı kontrol etme içgüdüsü ile direksiyonu daha sıkı kavrarlar. Bridgestone’un yeni reklam filmi ise bu durumlarda Bridgestone markalı lastiklerin sürücüye sağladığı “kusursuz performans”ın altını çiziyor.

Yayınlanan reklam kampanyasında sürücülerin her an karşılaşabileceği gerçek yol hikayelerinden yola çıkılarak, beklenmeyen anlarda bir çocuğun, arabanın veya ormanda bir kurdun bile sürücülerin karşısına çıkabileceği gösterilip, bu durumlarda Bridgestone lastiklerinin verdiği güven “Kusursuz Performans Senin Elinde!” sloganıyla anlatılıyor. Lastik performansının asıl bu noktada önem kazandığına odaklanan filmlerde direksiyona lastik giydirilerek lastiğin önermi vurgulanarak Bridgestone ile yapılan yolculuklarda hakimiyetin sürücüde olduğu, Bridgestone lastiğinin kalite ve kusursuz performans sağladığı izleyiciye aktarılıyor. 

Filmler, 35 ve 34 saniyelik iki versiyon ile 17 Nisan itibarıyla TV ve dijital kanallarda izleyiciyle buluşuyor.

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar