Web Tasarım plastikkuskonmaz Kuşkonmaz Bariyer Tekirdağ çilingir Kuş Kovucu Tekirdağ yat turu iş elbiseleri Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz
ANA SAYFA > Firma Rehberi > Yan Sanayi > Allison Transmission

Allison Transmission

Allison Transmission

 • Firma Adı: Allison Transmission
 • Firma Yetkilisi:
 • Adres: Tatlisu Mahallesi Senol Günes Bulvari No. 2 Daire: 42 Serifali/Ümraniye İstanbul, Türkiye
 • Telefon: +90 2163148000
 • Web: https://www.allisontransmission.com/tr-tr/
 • E-Mail:
 • Kısa Bilgi: Allison Transmission, ticari araçlar için dünyanın en büyük tam otomatik şanzıman üreticisi ve elektrik hibrid tahrik sistemlerinin lideridir. Ürünlerimiz, 300'ün üzerindeki dünyanın lider araç üreticileri tarafından tercih edilirken otobüs ve atık toplamadan, acil durum, inşaat, dağıtım ve askeriyeye kadar farklı alanlardaki uygulamalarda kullanılmaktadır.
 • Detay:

  1915’te kurulan Allison’ın Genel Merkezi, Indianapolis, Indiana’dadır. Dünya çapında yaklaşık 1,400 distribütör ve bayimiz, 2,600’ün üzerinde çalışanımız bulunmakta ve ürünlerimiz 100’ün üzerinde ülkede kullanılmaktadır.

  VIZYONUMUZ

  Ticari araçların tahrik çözümlerinde dünyadaki çalışma şeklini geliştiren global lider olmak.

  HEDEFİMİZ

  Müşterilerimizin daha verimli çalışmasını sağlamak için dünya çapında en güvenilir ve değer katan tahrik çözümlerini sunmak.

  DEĞERLERİMİZ

  Kalite – Yaptığımız her işte mükemmelliğe olan bağlılığımızla hareket ediyoruz.

  Müşteri Odaklılık – Her bir müşterimizin özel olduğunu biliyor ve başarılarımızın onların başarılarına bağlı olduğuna inanıyoruz. 

  Etik Değerlere Bağlılık – Yaptığımız her işte en yüksek etik standartları uyguluyoruz.

  İnovasyon – Müşterilerimizin işlerine değer katabilmek ve özel çözümler üretmek için her zaman ürün ve süreçleri geliştirmenin yollarını arıyoruz.

  Ekip Çalışması – Ortak bir hedef doğrultusunda birlikte çalışarak daha iyi çözümler geliştiriyoruz.

  KALİTE POLİTİKAMIZ

  Allison Transmission, müşteri memnuniyeti sağlayan yüksek kalitede ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Bu hedefe, Allison’ın Vaadini destekleyecek şekilde Allison Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulayarak ve sürekli geliştirerek ulaşılır.

Firma Rehberi Kategoriler

Anket

TÖHOB Başkanı Kim Olsun İstersiniz?