YOLLARIN EFENDİSİ 2016'DA DA BÜYÜMEYE DEVAM
Reklamı Geç
Advert
Advert

YOLLARIN EFENDİSİ 2016'DA DA BÜYÜMEYE DEVAM

Şehiriçi otobüs piyasasına hızlı giriş yapan Akia, yurt genelinde tanıtım ve teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. İstanbul esnafı tarafından tam not alan Akia yurt genelinde yaptığı teslimatlarla gücüne güç katmaya devam ediyor.

YOLLARIN EFENDİSİ 2016'DA DA BÜYÜMEYE DEVAM

Araç değişim döneminin başlaması ile esnafın ilk tercihi olma yolunda ilerleyen Akia Ankara ve Antalya esnafından da tam not aldı. Her ay düzenli teslimatları İstanbul yollarının yeni efendisi Akia Bursa’ya yapılan teslimatla pazarını genişletmeye devam ediyor.

Yakıt Cimrisi AKIA Esnafa Can Suyu Oldu

Şehiriçi otobüs piyasasına girmesi ile esnaf tarafından büyük ilgi gören AKIA, kazançların düşmesi ve giderlerin artması ile sektörde ki farkını daha da belirgin hale getirdi. Geniş iç hacmi ile maksimum yolcu kapasitesi sağlayan araç yakıt tüketiminde ki cimriliğiyle de kısa zamanda büyük ilgi gördü. AKIA Ultra, Cummins motor ve ZF şanzıman ile doğru Arge çalışması sayesinde esnafa giderden kazanç sağlıyor.

Satış sonrası hizmetlerle de ön plana çıkan AKIA, yetkisi servisi ile 7/24 hizmeti sayesinde esnafın mağdur olmasını engelliyor. Yol yardım ekipleri ve soruna acil müdahale sayesinde sefer kayıplarını en aza indiren AKIA araç değişim döneminde esnafın imdadına yetişiyor.

İstanbul Teslimatları Durmaksızın Devam

İstanbul’da ki teslimatlar ile adından kısa zamanda söz ettiren AKIA’yı artık tüm caddelerde görmek mümkün. Son olarak halk otobüs esnaflarında esnaflarından C-970 Şükrü Kayar AKİA LF ULTRA' yı tercih etti.

akia akia haber hess akia hess halk tobüsü taşdelen otobüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ