YENİ OTOBÜS TERMİNALİ GELİYOR
Reklamı Geç
Advert
Advert

YENİ OTOBÜS TERMİNALİ GELİYOR

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Menderes Türel’in Ağustos ayında temelini attığı Akseki Şehirlerarası Otobüs Terminali inşaatı hızla devam ediyor. İnşaatın tamamlanmasıyla, 30 yıllık su hasretleri sona eren Aksekililerin bir hayali daha gerçekleşmiş olacak.

YENİ OTOBÜS TERMİNALİ GELİYOR

Aksekilileri yıllardır özlem çektiği hizmetler ile bir bir buluşturan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, temel atma töreninde yaptığı konuşmada “Akseki’ye Antalya’nın en modern, en çağdaş otogarlarından birini yapacağız. Akseki’ye de böyle bir otogar yakışır” demişti. Ağustos ayında temeli atılan ve yaklaşık 3 milyon TL’ye mal olması planlanan Otobüs Terminali inşaatında hummalı bir çalışma yürütülüyor.
KABA İNŞAATI BİTİYOR 
Büyükşehir Belediyesi Akseki Koordinatörü İbrahim Özkan ve ASAT Akseki Şube Müdürü İsmet Akbaş inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. İbrahim Özkan, “Terminalin kaba inşaatını önümüzdeki günlerde tamamlarız. Bugüne kadar bir terminali bile bulunmayan Akseki, özlediği hizmetlere Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel sayesinde bir bir kavuşuyor” dedi.
MODERN OTOBÜS TERMİNALİ
Akseki Şehirlerarası Otobüs Terminali, 8 bin 360 metrekare açık alana,1200 metrekarelik kapalı alana sahip olacak. Yapılacak çevre ve peyzaj düzenlemeleriyle çiçek gibi olacak Otobüs Terminali’nde 11 oda, 22 yataklı bir otel ile 5 adet dükkan, 7 şehirlerarası ve 5 ilçeler arası peron, yürüme alanları ve açık otopark alanları bulunacak.
 

otobüs haber ulaşım menderes türel antalya Aksekililerin akseki ismet akbaş ibrahim özkan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ