UZAK İLÇELERE ÖZEL OTOBÜS
Reklamı Geç
Advert
Advert

UZAK İLÇELERE ÖZEL OTOBÜS

Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, uzun mesafeli seferlerde hizmet vermek üzere 15 yeni otobüs daha satın aldı. Özellikle yeni bağlanan ilçelere sefer yapması planlanan otobüslerde, standart modellere göre daha fazla sayıda koltuk bulunuyor.

UZAK İLÇELERE ÖZEL OTOBÜS

Genişleyen hizmet sınırlarıyla birlikte 30 ilçeye birden toplu ulaşım hizmeti vermeye başlayan ESHOT, özellikle uzun mesafeli hatlarda konforlu yolculuk yapılmasını sağlamak için 15 yeni otobüs daha satın aldı. 31-32 koltuklu mevcut solo otobüslerden farklı olarak 42 kişilik oturma kapasitesine sahip yeni otobüslerin tüm koltuklarında emniyet kemeri bulunuyor. Modern çizgilere sahip MAN markalı otobüslerde araç içi kameralar, yolcu bilgilendirme sistemi, şoför güvenlik kabini gibi özel donanımlar yer alıyor. Çevreye duyarlı ve sessiz EURO 5 motoru, otomatik şanzımanı ve güçlü klimaları öne çıkan otobüsler, engellilerin de rahatlıkla seyahat edebilmelerini sağlayacak şekilde üretildi. ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen renk ve desenleri taşıyan yeni otobüsler, yeni yıldan itibaren İzmirlilerin hizmetinde olacak. 
 

 
izmir ulaşım ulaşım haber eshot eshot haber eshot genel müdürlüğü otobüs haber man euro 5 ulaşım ulaştırma belediye otobüsü izmirli bus news
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ