TEMSA TOURMALİN VAN YOLLARINDA
Reklamı Geç
Advert
Advert

TEMSA TOURMALİN VAN YOLLARINDA

Van Belediyesi, Özalp, Gürpınar, Saray, Çaldıran ve Muradiye ilçeleri arasında Temsa Tourmalin ile modern taşımacığı vatandaşla buluşturdu.

TEMSA TOURMALİN VAN YOLLARINDA

Van Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından ilçeler arası yolcu taşımacılığı yapmak üzere 5 yeni otobüs alımı gerçekleştirildi. Aldığı otobüsler ile kentte ulaşım sorununu ortadan kaldıran Büyükşehir Belediyesi şimdi de ilçelerde yaşanan ulaşım sorunu ortadan kaldırmak için yeni otobüs alımı gerçekleştirdi. Özellikle ilçeler ve kent arasında yaşanan ulaşım sorunu ortadan kaldırmak için otobüs alımı gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde ve kırsal kesimlerde yaşayan yurttaşları yeni aldığı otobüsler ile rahat bir şekilde kent merkezine daha ucuz ve kaliteli ulaşım ile buluşturacak.

 

Son model otobüsler alındı

 

Büyükşehir Belediyesi, kış şartlarının da düşünüldüğü ulaşım hizmeti için ilçeler arasında yolcu taşımacılığı yapacak olan otobüsleri yüksek performanslı ve son teknoloji ürünü olan Tourmalin otobüs aldı. Tam donanımlı ve 53 yolcu kapasiteli olan 5 yeni Tourmalin otobüs ile yurttaşlar güvenilir ve rahat bir şekilde yolculuk yapacak. Konforlu seyahat için son model otobüs alımı gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, engelli yurttaşlar için de ayrıca otobüslere özel engelli rampası yaptırdı.

 

Seferler önümüzdeki hafta içerisinde başlayacak

 

Van Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından alımı gerçekleştiren otobüsler, evrak ve plaka işlemlerinin tamamlanması ardından Van-Özalp, Van-Saray, Van-Gürpınar, Van-Muradiye ve Van-Çaldıran ilçeleri arasında her gün düzenli olarak seferlere başlayacak. Ucuz ve konforlu ulaşım hizmeti ile yurttaşları her gün düzenli olarak Van ve ilçeler arasında taşıyacak olan otobüs sayıları 2016 yılı içerisinde talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda çoğaltılacak. Belirlenen saat ve güzergahlar arasında yolcu taşımacılığına başlayacak olan otobüsler ile yurttaşların yaşadıkları ulaşım sorunları da bu şekilde ortadan kaldırılmış olacak. 

van belediyesi temsa haber tourmalin Van Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı otobüs haber halk otobüsü tourmalin haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ