OTOBÜSÜN EN BÜYÜK BULUŞMASI KAPILARINI AÇIYOR
Reklamı Geç
Advert

OTOBÜSÜN EN BÜYÜK BULUŞMASI KAPILARINI AÇIYOR

BUSWORLD TURKEY 2016 Fuarı, otobüs endüstrisinde yeni iş birlikleri ve bağlantılar oluşturmak için eşsiz bir ortam sunuyor.

OTOBÜSÜN EN BÜYÜK BULUŞMASI KAPILARINI AÇIYOR

HKF Fuarcılık A.Ş. Organizasyonu ile Otobüs endüstrisi ve yan sanayinin en büyük buluşması olarak bilinen BUSWORLD TURKEY, 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını bir kez daha otobüs endüstrisi profesyonellerine açıyor.  Fuar, otobüs endüstrisindeki son teknolojileri ve ürünlerini sergileyen 150’nin üzerinde firma ile birçok yerli ve yabancı alıcıyı bir araya getirecek eşsiz bir ticaret platformu oluşturacak.

Otobüs Sektörünün Ticaret Köprüsü Alım heyetleri ile daha da güçleniyor.
Ticari bir platform oluşturmasının yanı sıra, Busworld Turkey, bu sene çok sayıda yabancı alım heyetini ağırlamaya hazırlanıyor. Başta Orta Doğu, İran, Irak, Türkî Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ve Balkan ülkeleri olmak üzere yurt dışından çok sayıda alıcının fuara gelmesi bekleniyor.

BUSWORLD TURKEY FUARI, IRU (Uluslararası Taşımacılar Birliği) işbirliğiyle 14-15 Nisan günlerinde EFES Salonu’nda Busworld Akademi tarafından organize edilen “Otobüs Sektöründe Sürdürülebilir Geleceğe ilerlemek” konulu konferansa ev sahipliği yapacak.
Daha detaylı bilgi için lütfen www.busworldturkey.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fuarın resmi açılışı ve basın günü 14 Nisan’da
14 Nisan 2016 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi‘nde saat 11:30’da resmi açılış töreni gerçekleştirilecek fuarın basın günü ise aynı gün düzenlenecek. Otomotiv ve otobüs sektörü ile ilgili yabancı ve yerli basın mensupları, 14 Nisan’da düzenlenecek olan basın gününde firmaların ürün lansmanlarını yakından izleyecek.

Online Kayıt;
Fuar alanındaki kayıt işlemlerini beklemeden kolayca giriş yapabilmek içinwww.busworldturkey.com adresindeki online kayıt formunu doldurarak elektronik yaka kartınızı temin edebilirsiniz.

Fuar Açılış ve Ziyaret Saatleri
14 Nisan 2016     10.00 -19.00
15 Nisan  2016    10.00 - 19.00
16 Nisan 2016     10.00 -19.00
17 Nisan 2016     10.00 -19.00

BUSWORLD TURKEY FUARI otobüs haber fuar haber busworld 2016
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DORAK TURİZM ARAÇLARI, MICHELIN İLE GÜVENDE
DORAK TURİZM ARAÇLARI, MICHELIN İLE GÜVENDE
DAIMLER, 2018 IAA TİCARİ ARAÇLAR FUARI’NDA KAMYON, OTOBÜS VE HAFİF TİCARİ ARAÇLARIYLA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPIYOR
DAIMLER, 2018 IAA TİCARİ ARAÇLAR FUARI’NDA KAMYON, OTOBÜS VE HAFİF TİCARİ ARAÇLARIYLA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPIYOR