OneClick ile Geleceğin Kentlerine Yolculuk
Reklamı Geç
Advert
Advert

OneClick ile Geleceğin Kentlerine Yolculuk

Uluslararası ödeme sistemleri entegratörü Cardtek, yeni markası OneClick ile kentleri akıllı metropollere dönüştürmek üzere kolları sıvadı.

OneClick ile Geleceğin Kentlerine Yolculuk

Başta akıllı ulaşım olmak üzere geçiş kontrol-elektronik ücret toplama sistemi, şehir kart uygulamaları, akaryakıt sektörüne özel mobil ödemeler, şehrin en özel yiyecek, içecek ve eğlence mekanlarına kolayca erişim ve online alışveriş çözümleri için 360 derece hizmet verecek şekilde tasarlanan OneClick, kentlileri kentleriyle tam anlamıyla bütünleştirerek her an her yerden uluslararası standartlara uygun güvenli, hızlı ve etkin hizmet almalarını sağlayacak.

OneClick ailesinin akıllı ulaşım markası OneClick Transit, elektronik ödeme ve geçiş sistemleri üzerine Türkiye ve yurt dışında projeler üretiyor. Ulaşım kartını bir akıllı şehir kartına dönüştürecek yenilikleri ve uygulamaları hayata geçiren şirket, global ölçekte beklentileri karşılayacak şekilde entegre sistemler de geliştiriyor. Buna göre şehir içinde toplu taşımacılıkta kullanılan kartlar ulaşım kartı olmaktan çok daha öteye taşınıp bir akıllı şehir kartı olarak kentlilere hizmet vererek hayatlarını kolaylaştıracak şekilde geliştiriliyor. Bu proje sayesinde kentliler tek bir kartı kimlik ve ödeme aracı olarak kullanabilecek ve verilen tüm hizmetlere kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde erişebilecekler. Tek adımlı bu sistemin bir başka önemli artısı da teknolojik gelişmelere ve yeniliklere kolaylıkla ve ekonomik olarak uyarlanabilir olması ve kent yönetimlerine maliyet avantajı sağlaması. OneClick Transit, Türkiye’nin bir çok şehrinde akıllı ulaşım projesinde çözüm ortağı olduğu gibi Hindistan’ın 8 milyon nüfuslu Bangalor şehrinde hayata geçirdiği akıllı ulaşım projesi ile de  büyük bir başarı yakalayarak “Hindistan’ın Ulusal Ulaşım Danışmanı” oldu.

 

Bu sistem sayesinde kentlerde metro, otobüs, tren, vapur, taksi gibi şehir içi ulaşım vasıtalarında ödeme yapılması, kontrollü geçiş alanlarında kişisel tanıtım, otopark ücreti ödenmesi, belediyelere ait hizmet ücretlerinin tahsilatı, devlet tarafından yapılan ödemelerin alınması, çeşitli alışveriş faaliyetinin gerçekleştirilmesi, her türlü fatura ve vergi ödemelerinin tek bir kart ile her yerden yapılması mümkün olabilecek. Kart sahipleri, ayrıca kamu ve özel şirketlerin şehir karta özel indirim, puan, hediye gibi loyalty uygulamalarından da faydalanarak ilave avantajlar elde edebilecekler. Bu sistemde kent halkının tek yapması gerekense, ön ödemeli kartlarına para yükleyerek sistemin sunduğu sınırsız imkanlardan faydalanmak olacak. 

OneClick Cardtek Hindistan’ın Ulusal Ulaşım Danışmanı ulaşım haber stagepr.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ