MADENİ YAĞ DEVİ MOTUL, 2016’DA HEDEF BÜYÜTTÜ
Reklamı Geç
Advert
Advert

MADENİ YAĞ DEVİ MOTUL, 2016’DA HEDEF BÜYÜTTÜ

Dünya’nın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, 2016 senesine hızlı başladı. 2015 yılında başladığı ve Türkiye genelinde yürüttüğü “Roadshow” ile binek otomobil profesyonellerine yönelik aktiviteler yapan Motul, Şubat ayında katılacağı Moto Expo 2016 fuarı ile motosiklet kullanıcısını da hedefliyor.

MADENİ YAĞ DEVİ MOTUL, 2016’DA HEDEF BÜYÜTTÜ

MOTUL, MOTO BIKE EXPO 2016’DA YERİNİ ALIYOR!

Motul, 2016 senesinde ilk kez Türkiye motosiklet pazarına yönelik aktivitelerine hız vererek Moto Bike Expo’ya katılmaya karar verdi. Messe Frankfurt tarafından organize edilecek olan fuar 25-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek. 11. salondaki standı ve dış alanda yapacağı sürpriz aktiviteler ile Motul, fuarın baş rol oyuncularından biri olacak.

 

TÜRKİYE’YE YÖNELİK YATIRIM ARTARAK BÜYÜYECEK

Motul, bu sene beklenen ekonomik zorluklar ve piyasa koşullarına rağmen sektörde büyüme hedefliyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin büyük şehirlerinde trafik sorunu günden güne artarken, motosiklet kullanıcılarının sayısında da büyük bir artış söz konusu. Şubat ayında gerçekleşecek motosiklet fuarında madeni yağ ve bakım ürünlerinin yanı sıra motosiklet sürücülerine yönelik ürünler son tüketiciye tanıtılacak.

 

BÜYÜYEN SATIŞ AĞI, 2016’YA YÖN VERECEK

Motul, tüm bu pazarlama faaliyetleri ile büyüyen ve güçlenen satış ağını destekleyecek. Motul bayileri hızlı ve en iyi hizmeti sunmak için tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam edecek. Her bölgenin ihtiyaçları belirlenerek verilecek özel desteklerle hizmet kalitesi günden güne arttırılacak. Motul, Türkiye’de büyüyen satış ağı ile gücüne güç katacak. 

motul madeni yağ Moto Expo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ