KARABÜK'TE MİNİBÜSLER DEĞİŞECEK
Reklamı Geç
Advert
Advert

KARABÜK'TE MİNİBÜSLER DEĞİŞECEK

Karabük ve Safranbolu minibüs yolcu taşımacılığı hizmetlerinde yaşanan aksaklıkların konunun tarafları ile görüşülüp, yaşanan sorunlara çözüm bulunması amacıyla Karabük Valiliği Toplantı Salonunda Vali Yardımcısı Vekili ve Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak başkanlığında bir toplantı tertip edildi.

KARABÜK'TE MİNİBÜSLER DEĞİŞECEK
Karabük Belediyesi Zabıta Müdürü, Safranbolu Belediyesi Yetkilisi, Karabük ve Safranbolu Şoförler Odası Başkanları, Karabük ve Safranbolu Minibüsçüler Koop. Başkanları, Rektör Yardımcısı, Trafik Şube Müdürü, Üniversite Öğrenci Konseyi Başkanı, Halk Eğitim Merkezi Müdürünün katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda konu tüm yönleriyle ele alındı.
 
 
Toplantı sonunda aşağıdaki sonuçlar ortaya çıkmıştır
 
 
-Karabük’te hizmet veren 69 minibüs yıl sonuna yeni, klimalı, kameralı ve internetli 17 kişilik minibüslerle değiştirileceği bilgisi Şoförler Odası Başkanı Ahmet Karabacak tarafından verildi.
 
-Rektör Yardımcısı Ali Güneş, Üniversite Yönetimince alınan karar gereği minibüslerin Üniversite içine gireceğini ve içeride servis yapacağını söyledi.
 
-Karabük ve Safranbolu Minibüsçüler Koop. ile Şoförler Odaları tarafından sağlanacak 3 araç ile Üniversite içinde giriş kapısına ring yapılacağı ve özellikle gece derslere giren öğrencilerin rahat edeceği söylendi.
 
-Halk Eğitimi Merkezi ve Trafik Şube Müdürlüğü tarafından şoförlere iletişim-insan ilişkileri konusunda eğitimler düzenleneceği bildirildi.
 
-Şoförler Odaları ve Minibüsçüler Kooperatiflerinin sürücüleri denetlediği ve gerektiğinde ceza kestiği bundan sonra denetimlerin sıklaştırılacağı ve kurallara riayet etmeyenlere cezai işlem uygulanmaya devam edileceği dile getirildi. 
KARABÜK'TE MİNİBÜSLER DEĞİŞECEK karabük valiliği Ahmet Karabacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ