KAMYONCU FSM DEMİRBAŞ SOFRASINDA BULUŞTU
Reklamı Geç
Advert
Advert

KAMYONCU FSM DEMİRBAŞ SOFRASINDA BULUŞTU

FSM Demirbaş Otomotiv’in Kocaeli Ford Trucks bayiliği tarafından düzenlenen iftar ulaşım sektörünü aynı sofrada buluşturdu. Lojistik, nakliye ve şehiriçi ulaşım esnaflarına yönelik düzenlenen iftara katılım yüksek oldu.

KAMYONCU FSM DEMİRBAŞ SOFRASINDA BULUŞTU

7 Haziran’da Emex Otel’de FSM Demirbaş Otomotiv iftarına çok sayıda kamyon müşterisi katıldı. Ayrıca Kocaeli Minibüs ve Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kurt ve yönetimi ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Daire Başkanı Salih Kumbar’da katılım gösterdi. Ayrıca FSM Demirbaş Otomotiv’in Ankara, İstanbul ve Kocaeli ekibi de iftara katıldı.

İlk 5 Ayda 351 Adet Kamyon Satışı

İftar öncesi  satış rakamları hakkında bilgi veren  FSM Demirbaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş “Kocaeli Ford Trucks bayiimiz büyümeye devam ediyor. Özellikle 2018 yılında da yükselişini sürdürüyor. 2018’in ilk 5 ayında ki satış rakamlarına baktığımızda çok daha açık görülüyor. Mayıs sonuna kadar 68 adet sıfır kamyon satışı gerçekleştirdik. Ayrıca 283 adet ikinci el satışımız oldu. İkinci ellerin 200 adeti 2014-2015 yıllarında geri alım garantisi ile sattığımız araçlardı. Geri alım süresi gelen bu araçları aynı müşterilerimizin talep etmesi ile satışları gerçekleştirildi. Ayrıca Kocaeli’de ki 4S plazamız satışın yanında servis ve yedek parça hizmetleri de sunmakta. İlk 5 ayda 2500 civarında araç servisimize giriş yaptı. 2018 yılı Kocaeli Ford Trucks Bayiliğimiz için başarılı bir yıl olacak. Hem satış hem de serviste beklediğimiz başarılara ulaşıyor” dedi.

Demirbaş yaptığı açıklamada Ford’un kalitesine özellikle vurgu yaparken FSM Demirbaş güvencesi ile de başarılarının yükseleceğini söyledi.

fsm demirbaş ford trucks mustafa demirbaş ferhat demirbaş salih kumbar mustafa kurt
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN KOMİK ZAM AÇIKLAMASI
BELEDİYEDEN KOMİK ZAM AÇIKLAMASI
VERİMLİ VE ÇEVRE DOSTU OTOBÜS İŞLETİMİ İÇİN YENİLİKÇİ SİSTEM
VERİMLİ VE ÇEVRE DOSTU OTOBÜS İŞLETİMİ İÇİN YENİLİKÇİ SİSTEM