HERTZ’DEN ÖZEL KAMPANYA
Reklamı Geç
Advert
Advert

HERTZ’DEN ÖZEL KAMPANYA

Dünyanın ilk araç kiralama şirketi Hertz, marka işbirlikleri ile müşterilerine çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor. Türk Hava Yolları’nın Miles&Smiles programı çerçevesinde tüm Miles&Smiles üyelerine kiralama başına 500 bonus mil kazandıran Hertz, bu işbirliğini indirim ve ek mil kampanyalarıyla destekliyor.

HERTZ’DEN ÖZEL KAMPANYA

“World Travel Awards” kapsamında 2015 yılının “En İyi Araç Kiralama Markası” seçilen Hertz, Türk Hava Yolları’nın özel yolcu programı olan Miles&Smiles üyelerine çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor. Hertz ve Türk Hava Yolları arasında yapılan global işbirliği kapsamında Miles&Smiles üyeleri Hertz’in dünya genelindeki tüm ofislerinde geçerli olmak üzere kiralama başına 500 bonus mil kazanıyor. 

Kiralama başına kazanılan 500 milin yanı sıra, Hertz, Türkiye’de hayata geçirdiği dönemsel kampanyalarla bu global işbirliğini destekliyor. Hertz’in Türkiye’deki tüm ofislerinde geçerli olmak üzere başlatılan yeni kampanya dahilinde, Miles&Smiles üyeleri Nissan Qashqai marka araçları günlük 130 TL’den başlayan fiyatlarla kiralayabiliyor. Ayrıca, Nissan Qashqai kiralamalarında, 3-6 günlük bir kiralama ise 1.000 Mil, 7 gün veya daha uzun süreli bir kiralama ise 1.500 Mil kazanımı oluyor.

Hertz’in Türkiye geneline yayılmış 40 farklı kiralama noktasında 31 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için kiralama esnasında Miles&Smiles kartının Hertz yetkilisine ibraz edilmesi yeterli. 

MILES&SMILES HERTZ Türk Hava Yolları World Travel Awards Nissan Qashqai havayolları ulaşım ulaştırma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ