GOODYEAR’DAN HIZLI YOL YARDIMI
Reklamı Geç
Advert
Advert

GOODYEAR’DAN HIZLI YOL YARDIMI

Goodyear ticari araç sürücülerinin hizmetine sunduğu “Goodyear ServiceLine 24h” uygulaması ile daha hızlı yol yardımı sağlıyor. ServiceLine24h uygulaması sayesinde tek bir tuşla yollarına devam edebilecek.

GOODYEAR’DAN HIZLI YOL YARDIMI

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, ticari araç sürücülerine özel ServiceLine24h uygulaması ile, tek tuşla 365 gün 7/24 daha hızlı yol yardım hizmeti sağlayacak. Bu yeni uygulama ve Goodyear’ın TruckForce ağı sayesinde yolda meydana gelen bir arızaya müdahale etme ve arızayı giderme süresi 140 dakikadan daha aza inecek.

 

Mobil cihazlar için geliştirilen ServiceLine24h uygulaması, Goodyear’ın Avrupa’daki 2.000’den fazla TruckForce servis ortaklarından en yakın olanını gösteren GPS-destekli arama özelliğinin yanı sıra

otomatik dil algılama ve erişim sürecini yönlendiren pop-up ekran özelliğine sahip.

 

Goodyear EMEA Bölgesi Perakende Ticari ve Servis Gelişimi Direktörü Nigel Sowerby, konuyla ilgili olrak yaptığı açıklamada; “Yeni uygulamamız, sürücüyü doğrudan bizim ServiceLine 24h destek merkezimize bağlıyor ve bu sayede telefon numarası bulma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Arama merkezimize ulaştıktan sonra, 2.000’den fazla TruckForce servis ortağımızdan bir tanesi müşterimizle iletişime geçip, en kısa zamanda yol yardım hizmeti sağlıyor” dedi.

Yeni Goodyear ServiceLine24h uygulaması başta Belçika, Fransa, Lüksemburg, Hollanda, İspanya ve İngiltere başta olmak üzere Avrupa çapında kullanılmaya başlandı. Yakın zamanda diğer Avrupa ülkelerinde de kullanılmaya başlanacak olan Goodyear´ın ServiceLine24h uygulaması Apple App Store ve Google Play çevrimiçi mağazalardan da ücretsiz olarak indirilebiliyor.

ServiceLine 24h Goodyear ServiceLine 24h goodyear haber goodyear news FleetFirst lastik haber yol yardımı TruckForce EMEA Nigel Sowerby
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ