GOODYEAR BAYİLİKLERİ ARTIYOR
Reklamı Geç
Advert
Advert

GOODYEAR BAYİLİKLERİ ARTIYOR

Goodyear’ın 2015 yılının son çeyreğinde faaliyete geçen en önemli satış ve servis noktalarından birisi olan Merlas Oto Lastik, görkemli bir açılış gerçekleştirdi. Açılışa, Mersin Akdeniz İlçesi Belediye Başkanı’nın yanı sıra Goodyear’dan üst düzey yöneticiler de katıldı.

GOODYEAR BAYİLİKLERİ ARTIYOR

Goodyear’ın Mersin ili Akdeniz ilçesinde faaliyete geçen, satış ve servis hizmeti veren bayisi Merlas Oto Lastik, ticari ve binek grubu müşterilerine yönelik görkemli bir açılış gerçekleştirdi. Kaliteli ürünlerinin yanı sıra müşteri beklentisi ve memnuniyetini göz önünde bulunduran Merlas Oto Lastik, en son teknoloji ile donatılan sistemi ve servis ekibi  ile ticari ve binek grubu müşterilerine hizmet veriyor.

Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nde, uluslararası taşımacılık sektöründe söz sahibi olan Aktoğ ve Akay aileleri, yıllardır bölgedeki ticari faaliyetlerinin lastik sektöründeki yeni iş koluna katkısı olacağına inandıklarından, Goodyear markası ile yatırım kararı aldıklarını ve ortak girişimle Merlas Oto Lastik’i kurduklarını belirttiler.

Açılışa Mersin/Akdeniz İlçesi Belediye Başkanı Fazıl Türk, Gooodyear Ticari Lastikler Türkiye Satış Müdürü Şaban Güngör, Goodyear Ticari Lastikler Güneydoğu Bölge Satış Müdürü A.Can Satır, OTR Satış Müdürü Hakkı Işınak, Goodyear Ticari Lastikler Ege Bölge Satış Müdürü İbrahim Deniz Köşklük, Bölge İş Geliştirme Yöneticileri  Ender Demirçin, Eray Gümüş, Fırat Ündağ ve Güneydoğu Saha Satış Müdürü Mehmet Özbey katıldı.

Merlas Oto Lastik,  Mersin ili Akdeniz ilçesinde, alanında uzman olan 4 teknik personel, 1 muhasebe uzmanı, 1 satış müdürü ve 1 sevkiyat sorumlusu ile 1888 m2’lik alanda faaliyet gösteriyor.

Merlas Oto Lastik Goodyear Goodyear NEWS Şaban Güngör A.Can Satır Hakkı Işınak İbrahim Deniz Ender Demirçin Eray Gümüş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ