FORD TRUCKS SAUDİ TRANSTEC 2015 FUARI’NDA
Reklamı Geç
Advert
Advert

FORD TRUCKS SAUDİ TRANSTEC 2015 FUARI’NDA

Ford Trucks, 8-10 Aralık tarihleri arasında Dammam şehrinde düzenlenen Uluslararası Saudi Transtec Nakliyat, Depolama ve Lojistik Fuarı’nda, Suudi Arabistan ve körfez bölgesine özel olarak geliştirilen Ford 3535D ve Ford 1843T modellerini sergiledi.

FORD TRUCKS SAUDİ TRANSTEC 2015 FUARI’NDA

Ford Trucks, Suudi Arabistan distribütörü Al Jazirah Vehicles Agency (AJVA) aracılığı ile, 8-10 Aralık tarihleri arasında Saudi Transtec 2015 Fuarı’nda yerini aldı. Dammam şehrinde düzenlenen fuara müşteri talepleri doğrultusunda geliştirilen ve Suudi Arabistan başta olmak üzere Körfez bölgesindeki müşterilere özel olarak sunulan “Sıcak İklim Paketi”ne sahip Ford 3535D ve Ford 1843T modellerini sergiledi.

 

Ford 1843T çekici ve 3535D damper modelleri kalite ve uygun maliyeti bir araya getiriyor

 

Ford Trucks’ın DNA’sında yer alan güç, konfor, verimlilik ve dayanıklılık özelliklerine sahip Ford 1843T çekici ve Ford 3535D araçları, uzun yol yük taşımacılığı ve zorlu şantiye koşullarına uygun olarak tasarlanıyor. Ford Trucks modelleri ihtiyaca göre uyarlanabilen farklı şanzıman seçenekleri ve kabin modüllerine ek olarak düşük tüketim verileri ve uygun işletme maliyetleriyle müşterilerinin taleplerini maksimum seviyede karşılıyor.

 

Çekici ve inşaat serisi araçlar, dayanıklı 10 mm 500 Mpa şasi ile sunuluyor. 350 PS gücüne sahip 6x4 ve 8x4 çekiş sistemli damper modelleri, 8 m3 ve 28 m3 arasında değişen taşıma kapasitesiyle inşaat sektörüne uygun şekilde sunuluyor. Ford 1843T çekici modeli ise, 10.3 litrelik 430 PS güç üreten Euro 3 emisyon motoru, makaslı veya havalı arka süspansiyon seçenekleri ile  sunuluyor.

 

Ford Trucks satış sonrası hizmetleriyle fark yaratıyor

 

Ford Trucks, Suudi Arabistan pazarında 3 yıl sınırsız kilometre garantisi sunan ilk ağır ticari araç markası olarak dikkat çekiyor.

 

Ford Trucks, Suudi Arabistan’daki yaygın servis ağına ilave olarak önümüzdeki dönemde Umman, Katar, Bahreyn ve Irak pazarlarına girerek satış ve servis ağını genişletmeyi ve bölgede genişleyen ağıyla birlikte güçlü servis desteği ve yedek parça tedariğiyle müşterilerine hizmet vermeyi planlıyor.

 

Sıcak İklim Paketi’ne sahip, bölgeye uygun modeller

 

Fuarda sergilenen Ford Trucks modelleri, sıcak ve tozlu bölge koşullarına uygun olarak güçlendirilen klima, filtre ve radyatör içeren “Sıcak İklim Paketi” ile sunuluyor. Bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Sıcak İklim Paketi’nin 2 yıllık geliştirme süreci boyunca Suudi Arabistan’da araç dayanıklılık testleri; laboratuvar ortamında bölge şartlarının simüle edildiği yüksek sıcaklık, nem ve toz dayanım testleri ve gerçek yol koşullarında kat edilen 300.000 km’yi aşkın yol testleri gerçekleştirildi. Sıcak İklim Paketi, Körfez ve Arap Ülkeleri’nde satışta olan tüm modellerde sunuluyor.

ford trucks ford trucks haber SAUDİ TRANSTEC 2015 Dammam Ford 3535D Ford 1843T Al Jazirah Vehicles Agency AJVA Sıcak İklim Paketi Katar Bahreyn Umman lojistik haber transport
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ