EURASİA RAİL 30 ÜLKEDEN 300 KATILIMCI AĞIRLAYACAK
Reklamı Geç
Advert

EURASİA RAİL 30 ÜLKEDEN 300 KATILIMCI AĞIRLAYACAK

Dünyanın önde gelen demiryolu sektörü fuarlarından Eurasia Rail 2016, 3 – 5 Mart 2016 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. 30 ülkeden, 300 katılımcı firmayı, 70 ülkeden gelen 10.000 profesyonel ziyaretçiyle buluşturacak olan Eurasia Rail 2016, “Avrasya bölgesinin tek, dünyanın en büyük üç demiryolu fuarından biri” olma özelliği taşıyor.

EURASİA RAİL 30 ÜLKEDEN 300 KATILIMCI AĞIRLAYACAK

Alan satışlarının %80’i tamamlanan fuara, sektöre yön veren yerli ve yabancı firmalar büyük ilgi gösteriyor. Afganistan, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Çin, İran, Fransa, Kırgızistan ve Rusya Federasyonu ülke bazında Eurasia Rail 2016’ya katılım gösterecek.

 

Türkiye’de lider sektörlerde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey’in grup şirketleri arasında yer alan TF Fuarcılık – E Uluslararası Fuarcılık 3 – 5 Mart 2016’da 6. Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı – Eurasia Rail Fuarı’nı düzenleyecek. Dünyanın dört bir yanındaki uluslararası üretici ve tedarikçilerin ürün, hizmet ve teknolojilerini bir araya getiren fuar, Avrasya Bölgesi’nde demiryolu ve hafif raylı sistemler profesyonellerinin bir araya geldikleri verimli bir iş platformu olarak 70 ülkeden 10.000 ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.  

 

ITE Turkey Nakliye & Lojistik Grup Direktörü Moris Revah: “Eurasia Rail kapsamında, 2016 yılında 6. kez demiryolu sektöründe, Avrasya Bölgesi’nin en büyük ticari platformunu düzenleyeceğiz. ITE Group’un “taşımacılık ve lojistik” alanında 14 ülkede düzenlediği 23 fuar sayesinde sektöre özel bir uzmanlığı yer alıyor. ITE Turkey ise Eurasia Rail Fuarı ile Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nde uzmanlığa sahip. ITE Group’un sağladığı güçlü küresel ağ ile ITE Turkey’nin deneyimi ve portföyünü birleştiren Eurasia Rail, sektör için daha güçlü bir sinerji yaratmaya devam edecek.”

 

Sekiz ülke Eurasia Rail’de ülke pavilyonu olarak katılım gösterecek!

Mart 2016’da düzenlenecek olan fuarda Avrupa’nın en gelişmiş demiryollarına sahip olan Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Fransa’nın yanı sıra, dünyanın en fazla hızlı tren hatlarına sahip Çin Halk Cumhuriyeti ülke bazında katılım gösterecek.

 

Bunun yanı sıra, ambargoların kalkmasının ardından tüm dünyanın hedef pazarları arasında giren İran ve dünyanın en uzun demiryolu ağına sahip ikinci ülkesi olan Rusya Federasyonu fuarda ilgi görecek pavilyonlar arasında yer alacak.

 

Dünya demiryolu pazarında gelişmekte olan ülkeler arasında yer alan Afganistan ve Kırgızistan da katılımcılar arasında yer alacak.

 

“Çok Yüksek Hızlı Tren” ilk defa Eurasia Rail’de sergilenecek…

Dizaynının tamamen TCDD’ye ait olduğu “Çok Yüksek Hızlı Tren” Eurasia Rail’de ilk kez sergilenecek. Mart ayının ilk haftası Türkiye’ye gelecek olan 200 metrelik tren, kendi tekerlekleri üzerinde Halkalı’ya getirilecek. Fuar ziyaretçileri İstanbul Fuar Merkezi ile Halkalı arasındaki ücretsiz servis hizmetiyle treni inceleyebilecekler.

 

Mart 2015’te gerçekleşen 5. Eurasia Rail Fuarı, 26 ülkeden 274 katılımcı firmayı, 68 farklı ülkeden gelen 6.268 ziyaretçi ile buluşturdu. Fuarla eş zamanlı düzenlenen konferansta; kamu, özel sektör temsilcileri ve akademisyenler yer aldı. Büyük ilgi gören konferansta “Dünya Demiryollarındaki Gelişmeler”, “Yüksek Hızlı Tren Araç Teknolojileri”, “Altyapıda Bölgesel İşbirliği İmkânları”  gibi konular ele alındı.

 

Fuar, düzenlendiği ilk yıldan itibaren T. C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, T. C. Devlet Demiryolları, TÜVASAŞ, TÜDEMSAŞ, TÜLOMSAŞ ve KOSGEB tarafından destekleniyor.

 

Eurasia Rail, demiryolu konusunda ihtisas sahibi, karar verici, yönetici, satın almacı ve diğer profesyonel ziyaretçilerin katılımıyla 3 – 5 Mart 2016 tarihlerinde arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

EURASİA RAİL Eurasia Rail 2016 3 – 5 Mart 2016 demiryolu fuarı Çok Yüksek Hızlı Tren ITE Turkey Moris Revah
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DAIMLER, 2018 IAA TİCARİ ARAÇLAR FUARI’NDA KAMYON, OTOBÜS VE HAFİF TİCARİ ARAÇLARIYLA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPIYOR
DAIMLER, 2018 IAA TİCARİ ARAÇLAR FUARI’NDA KAMYON, OTOBÜS VE HAFİF TİCARİ ARAÇLARIYLA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPIYOR
BMC, YENİ KAMYON AİLESİ TUĞRA İLE GERİ DÖNDÜ
BMC, YENİ KAMYON AİLESİ TUĞRA İLE GERİ DÖNDÜ