EN GÜÇLÜ ADAMLAR OTOBÜS ÇEKTİ
Reklamı Geç
Advert
Advert

EN GÜÇLÜ ADAMLAR OTOBÜS ÇEKTİ

Kemer Belediyesinin Katkıları ile “Dünyanın En Güçlü Adamları yarışı”Kemer'de dün başlayan MHP Strongman Champions League 2015 World Final- MHP Güçlü Adam Şampiyonlar Ligi 2015 Dünya Finali tamamlandı bu gün yapılan yarışlarla sona erdi.

EN GÜÇLÜ ADAMLAR OTOBÜS ÇEKTİ
Haberin videosu için tıklayın!

Dünyanın çeşitli ülkelerinde yapılan 15 yarışın ardından Kemer'de düzenlenen final etabına 10 finalist katıldı. İlk etapta otobüs çekme yarışında mücadele eden finalistler öğleden sonra ise 130 kiloluk içi kum dolu çuvallarla 135 kiloluk taşları kaldırma dalında yarıştı. Son yarış ise 14.5 kilogramlık gülleyi en uzağa atma alanında yapıldı. Yarışmalar sonunda Türkiye etabının galibi olan Polonyalı Krzysztof Radzikowski genel klasmandaki puanıyla da dünyanın en güçlü adamı seçildi. İkinciliği Letonyalı Dainis Zageris, üçüncülüğü ise Hollanda’ lı Alex Joonen elde etti.

Dünyanın en güçlü adamlarına Kupalarını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül verdi. Gece düzenlenen Kupa töreni ve yemek programında Başkan Mustafa Gül Birincilik Kupasını ve Kemer’i Polonyalı Krzysztof Radzikowski verirken, ikincilik Kupasını ise Letonyalı Dainis Zageris’e taktim etti. Üçüncülük kupasını ise Hollanda’ lı Alex Joonen verdi. Ayrıca bu şampiyonun organize eden Marcel Mostrent ve Sımon Sulaımon’a ise birer plaket takdim etti.

Ödül töreni sonrası bir açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül; bu tür organizasyonların Kemer’de yapılmasından dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi. Özellikle Kemer’in tanıtımı için çok değişik dallarda tanıtım yapmamız gerektiğini tekrarlayan Başkan Gül; Endro sporunda olduğu gibi bu spor dalı da Dünyanın her yerinde Kemer tanıtımına katkı sağlayacaktır. Bu şampiyonada ev sahipliği yapan ARMAS Grubuna, yarışmaya katılan sporculara teşekkür ederim. Dedi

Dünyanın En Güçlü Adamları yarışı MHP Strongman Champions League 2015 ulaşım ahebr ulaşım otobüs haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
LASTİK KAPLAMA’DA CONTRA İLE HER ŞEY TEK ÇATI ALTINDA
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ
TOPLU TAŞIMAYA AVRUPA MODELİ