EGE YOLU METRO TURİZM İLE 3 SAAT KISALDI
Reklamı Geç
Advert
Advert

EGE YOLU METRO TURİZM İLE 3 SAAT KISALDI

Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım, “Metro Turizm kendi sektörünün her zaman öncü firması olmuştur. Entegre taşımacılıkta da İDO ile işbirliğimiz sonucunda köprüleri aştık, yolları kısalttık. İzmir yolcularımız artık sevdiklerine 3 saat önce kavuşuyor” dedi.

EGE YOLU METRO TURİZM İLE 3 SAAT KISALDI

Aktarmasız entegre taşımacılık modelinde yeni bir dönemi başlatan Metro Turizm ile İDO, İzmir yolunu 3 saat kısalttı. İDO’nun Yenikapı iskelesinden kalkan feribotunu kullanan Metro Turizm otobüsünün, Bursa’dan Marmaris’e kadar uzanan yolu Körfez Köprüsü açılmadan önce kısalttığını belirten Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım, “Metro Turizm kendi sektörünün her zaman öncü firması olmuştur.  Entegre taşımacılıkta da İDO ile işbirliğimiz sonucunda köprüleri aştık, yolları kısalttık. İzmir yolcularımız artık sevdiklerine 3 saat önce kavuşuyor” dedi.

 

 

Metro Turizm ve İDO’nun yaz sezonunda başlattığı  ‘aktarmasız entegre taşımacılık modeli’ İstanbul- İzmir arasındaki otobüs yolculuğunu 3 saat daha kısaltmasının yanı sıra, 5 yıldızlı ulaşım imkanı sağlıyor.

 

Konu ile ilgili bilgi veren Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldırım, halihazırda Yenikapı kalkışlı İDO feribotu ile Yalova’ya giden Metro Turizm otobüsünün, Bursa, Balıkesir, Manisa,  İzmir, Aydın, Muğla, Marmaris yolcularını sevdiklerine daha kısa sürede kavuşturduğunu söylerken,  önümüzdeki dönemde Ayvalık, Edremit, Çeşme Kuşadası ve Bodrum yolcularının da bu ayrıcalıktan faydalanacağını ifade etti. 

 

İSTANBUL- İZMİR ARASI 9 DEĞİL 6 SAAT

 

Körfez Geçiş Köprüsü açılmasından önce yolculara 3 saatlik bir zaman avantajını sağladıklarını kaydeden Yıldırım, Metro Turizm’in sektörünün lideri olmasının yanı sıra yenilikte de öncü olduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Metro Turizm ve İDO yaz sezonunda entegre taşımacılık konusunda yeni bir dönemi başlatmıştı. Bu yeni dönemde İstanbul – Yalova arasını deniz yolu ile aşarak Ayvalık’a gidiyorduk.  Şimdi bu hizmetimiz tüm Ege Bölgesi’ni kapsar hale geldi. Ege Bölgesi’nde seyahatlerin en yoğun şekilde yapıldığı kentimiz de İzmir.  İzmir yolcularımız artık 9 saat değil 6 saat süren bir yolculuk yapacaklar. 3 saatlik bir zaman avantajının da hemen herkes için çok önemli olduğunu düşünüyorum.”

 

KONFOR ÜST SEVİYEDE

 

2+1 koltuklu, 2015 model otobüsler ile hizmet verdiklerini söyleyen Yıldırım, koltuk arkası ekranların da Metro Turizm misafirlerinin sıkılmasının önüne geçtiğini vurguladı. Yine bu yolculukta araç içi ikram çeşitliliğinin de artırıldığını belirten Yıldırım, “Sınırsız açık büfe hizmetimiz ile de fark yaratıyoruz. Yolcularımızın rahatı bizim için her şeyden önemli. Daha konforlu otobüslerle, daha kısa süren, daha ekonomik yolculuklar vaat ediyoruz ve bu vaadimizi de yerine getiriyoruz. Yolcularımıza en az 3 saat kazandıran bu hizmetimize ilginin önümüzdeki günlerde daha da artacağını umuyoruz. Talebe göre sefer sayılarını artırabiliriz. Metro-İDO işbirliği ile Ege seyahatlerini kısaltan bu hizmet sadece Avrupa yakasından Ege’ye gidecek yolcularımızı kapsıyor. Metro Turizm ayrıca yıldızlarla seyahat dönemini de başlatıyor. Bu kapsamda İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde de tıpkı İDO’da olduğu gibi 5 yıldızlı seyahat imkânı sağlanacak. Ayrıca hizmette kaliteyi ön plana çıkaran Metro Turizm sektörde bir ilki gerçekleştiriyor ve Metro Akademi’yi kurarak başta otobüs kaptanları olmak üzere tüm Metro Turizm personelini sertifika programlarına dâhil ederek eğitim veriyor” dedi. 

 

METRO TURİZM METRO TURİZM haber Mustafa Yıldırım İDO otobüs haber İSTANBUL- İZMİR ARASI Körfez Geçiş Köprüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ