BOSCH EĞİTİMİ DESTEKLİYOR
Reklamı Geç
Advert
Advert

BOSCH EĞİTİMİ DESTEKLİYOR

Bosch Türkiye, bu yıl ikinci kez düzenleyeceği Bosch Talent Camp ile mühendislik öğrencilerine şirketin tüm süreçlerini yerinde izleme imkânı sunuyor. Öğrenciler, Bosch’u üretimden Ar-Ge’ye, Çalışan Gelişimi için yaptıklarından Gelecek Kariyer planlama danışmanlığına kadar birçok farklı konuda yakından ta-nıma şansı yakalayacak.

BOSCH EĞİTİMİ DESTEKLİYOR

Bosch Türkiye’nin bu yıl ikinci kez gerçekleştireceği ‘Bosch Talent Camp 2016-From Campus to Camp’ etkinliği için başvurular, Facebook ve Twitter üzerinden alınacak. Farklı üniversitelerden gelecek başvurularda aday mühendislik öğrencilerine 5 soru sorulacak. Sorulara doğru cevap veren, jüri elemesi ve telefon mülakatlarını başarıyla geçen 5 öğrenci, Bosch Talent Camp 2016’a katılmaya hak kazanacak.

 

Kampa katılacak öğrenciler, Bosch dünyasını yakından inceleyerek, üstün teknolojileri deneyimleme, teorik bilgilerini pratikte kullanma imkânı bulacak. Genç yeteneklere 5 günlük kamp süresince, bir Bosch çalışanı gibi Bosch’un tüm süreçlerini görme imkânı sunulacak, Türkiye’de Ar-Ge’nin detayları hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanacak.

 

25 Ocak’ta başlıyor

 

Bosch Talent Camp yepyeni içeriği, aktiviteleri ve yeni ekibiyle 25 Ocak 2016’da ikinci kez başlayacak.  

 

Etkinlik boyunca yapılacak aktivitelerin tamamı Bosch Türkiye Facebook ve Twitter hesaplarından #CampusToCamp etiketiyle canlı olarak paylaşılacak.

CampusToCamp bosch bosch haber bosch news Bosch Talent Camp 2016 From Campus to Camp
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ