Apayadın, “Taksici Cinayetleri Yeniden Hortladı”
Reklamı Geç
Advert
Advert

Apayadın, “Taksici Cinayetleri Yeniden Hortladı”

Uzun zamandan beri başta İstanbul olmak üzere ülkemizin birçok yöresinde taksicilere karşı işlenen gasp ve cinayetlerin yeniden ortaya çıkmasını lanetlediklerini belirten TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, bu tür cinayet ve gaspların artık önüne geçilmesini ve mutlaka güvenlik önlemlerinin artırılması gerektiğini söyledi.

Apayadın, “Taksici Cinayetleri Yeniden Hortladı”

Son olarak Iğdır’da meydana gelen taksici cinayetini nefretle kınadıklarının altını çizen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, “Yetkililerden artık şoför esnafına uygulanan şiddet ve gasp ile ilgili gerekli önlemlerin ülke genelinde her yörede artırılması gerekmektedir. Eskiden sadece büyükşehirlerde meydana gelen gasp ve cinayetler artık ülke geneline yayıldı. Şoför esnafının tek amacı evine ekmek götürmektir. Başka amaca hizmet eden ve ekmeğini direksiyon sallayarak kazanan şoför esnafımızın canına kast eden canilere artık fırsat verilmemelidir. Bunun için ülke genelinde tedbirlerin ve güvenlik önlemlerinin artırılmasını ivedilikle istiyoruz” dedi.

-“IĞDIR’DA MİTİNG DÜZENLENDİ”

Iğdırlı taksici Ergül Gürel’in Kars’ın Kağızman ilçesine yolcu götürürken yolda hunharca öldürülmesini ile ilgili kınama mitingi düzenleyen Iğdır Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Selahattin Artantaş şunları söyledi, “Ergün Gürel 3 Ağustos 2014 Tarihinde Park Taksi Durağından almış olduğu yolcuyu Kars’ın Kağızman ilçesine götürürken taşıdığı yolcu tarafından hunharca öldürülmüştür. Oda olarak taksici esnafımızla birlikte Iğdır merkezde bu tür olayların bir daha vuku bulmaması ve vatandaşların duyarlı olması için kınama mitingi düzenledik. Taksici esnafımıza Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyorum” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ