ALİ OSMAN ULUSOY SEYAHAT MERCEDES’İ TERCİH ETTİ
Reklamı Geç
Advert
Advert

ALİ OSMAN ULUSOY SEYAHAT MERCEDES’İ TERCİH ETTİ

Ali Osman Ulusoy Seyahat 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 satın aldı. Şehirlerarası yolcu taşımacılığında yeni bir oluşum olan Ali Osman Ulusoy Seyahat, “yıldız” yatırımlarına devam etmeyi hedefliyor.

ALİ OSMAN ULUSOY SEYAHAT MERCEDES’İ TERCİH ETTİ

Karadeniz bölgesinde şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Trabzon merkezli Ali Osman Ulusoy Seyahat, tercihini yine Mercedes-Benz’den yana yaptı. Mercedes-Benz bayii Hassoy Motorlu Vasıtalar tarafından takas, kredi ve kasko ile satılan 2 adet Tourismo 16 RHD 2+1 otobüs ile birlikte, Ali Osman Ulusoy Seyahat filosundaki otobüs sayısı 70 adede çıktı. Filonun tamamı Mercedes Benz marka otobüslerden oluşuyor.

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Ali Osman Ulusoy Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, Hassoy Otobüs Satış Müdürü Selim Saral, Mercedes-Benz Türk Otobüs ve Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan, Mercedes-Benz Türk Taşıt Ticaret ve Servis A.Ş. Müdürü Osman Nuri Aksoy ve Mercedes-Benz Türk BusStore Müdürü Oytun Balıkçıoğlu katıldılar.

Mercedes-Benz Türk Otobüs ve Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, tören sırasında yaptığı konuşmada, “Ali Osman Ulusoy Seyahat, merhum Ali Osman Ulusoy anısına kurulan yeni bir oluşum. 2016 yılının ilk Tourismo 16 RHD 2+1 satışını kendilerine gerçekleştirmekten mutluluk duyuyorum. Sevgili Hülya Ulusoy’u bu kararından dolayı tebrik ediyorum ve bu yatırımlarında markamızı tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Yeni otobüslerin kendilerine hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyorum. Bu satışa emeği geçen Hassoy bayimize, Mercedes-Benz Türk Finansman ve BusStore yetkililerine gösterdikleri çaba ve destekleri için teşekkür ederim.” dedi.

Ali Osman Ulusoy Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy ise törende “Şehirlerarası otobüs taşımacılığında 67 yıllık köklü tarihi olan Ulusoy ismi bir dünya markası haline gelmişse, bu başarıda rahmetli babam Ali Osman Ulusoy’un payı çok büyüktür. Bizler de, ‘Kazanımlarımı cesaretime ve çalışkanlığıma borçluyum’ diyen sevgili babamın ismini ölümsüzleştirmek amacıyla Ali Osman Ulusoy Seyahat’i kurduk. Şirketimizi, kalitesi ve güvenliği ile anılan güçlü bir marka haline getirmek istiyoruz. Bu amaçla yatırımlarımızı sürdürüyoruz. 2016 yatırım planlarımız doğrultusunda, ilk etapta 2 adet 2+1 Euro 6 Mercedes-Benz Tourismo aldık. Bu yeni alımla birlikte tamamı Mercedes-Benz otobüslerden oluşan filomuzdaki araç sayımızı 70 adede çıkardık. Sezon öncesi hem altyapı hem de otobüs yatırımlarımız olacak. Bu alımda bizlere her türlü kolaylığı sağlayan Mercedes-Benz Türk camiasına şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

mercedes haber ALİ OSMAN ULUSOY Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD Hülya Ulusoy Süer Sülün Selim Saral Murat Kızıltan Osman Nuri Aksoy Oytun Balıkçıoğlu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KDV AÇMAZI ÇÖZÜMLENİYOR
KDV AÇMAZI ÇÖZÜMLENİYOR
TÜVTÜRK ARAÇ SAHİPLERİNİ SAHTE UYGULAMALARA KARŞI UYARIYOR
TÜVTÜRK ARAÇ SAHİPLERİNİ SAHTE UYGULAMALARA KARŞI UYARIYOR