AKIA İHRACATLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
Reklamı Geç
Advert
Advert

AKIA İHRACATLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Şehiriçi otobüs piyasasına hızlı giriş yapan AKIA, yurtdışı otobüs piyasasında büyümeye devam ediyor. Bursa’da ki üretim üssünden dünyaya açılan AKIA hem yurtiçi hem de yurtdışı satışları ile adından söz ettiriyor.

AKIA İHRACATLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Yurtiçi ve yurtdışında belediyelerinde ilgisini çeken AKIA yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2017 yılında özellikle yurtdışı satışları ile ihracata Türkiye’nin gururu oldu. Balkanlarda birçok Avrupa ülkesinin öncelikli tercihleri arasına giren AKIA büyümesine Orta Asya ülkelerinde de devam ediyor.

2018 Büyüme Yılı

Otomotivin başkenti Bursa’da üretilen AKIA otobüsler yurt genelinde de esnafın öncelikli tercihleri arasında oldu. Kurulduğu günden bu yana şehiriçi otobüs pazarında öncelikli markalardan olan AKIA araç değişimlerinde de esnafın ilk tercihi olma yolunda ilerliyor.

Şehiriçi otobüs piyasasına girmesi ile esnaf tarafından büyük ilgi gören AKIA, kazançların düşmesi ve giderlerin artması ile sektörde ki farkını daha da belirgin hale getirdi. Geniş iç hacmi ile maksimum yolcu kapasitesi sağlayan araç yakıt tüketiminde ki cimriliğiyle de kısa zamanda büyük ilgi gördü. AKIA Ultra, Mercedes motor ve ZF şanzıman ile doğru ARGE çalışması sayesinde esnafa giderden kazanç sağlıyor.

Satış sonrası hizmetlerle de ön plana çıkan AKIA, yetkisi servisi ile 7/24 hizmeti sayesinde esnafın mağdur olmasını engelliyor. Yol yardım ekipleri ve soruna acil müdahale sayesinde sefer kayıplarını en aza indiren AKIA araç değişim döneminde esnafın imdadına yetişiyor.

Yapılan yatırımlar ile hızla büyümesine devam eden AKIA, 2018 yılında özellikle ihracatta hedef büyüttü. Yurtdışı pazarlarda hem esnafların hem de belediyelerin dikkatini çeken AKIA, yeni yılda ihracatın yeni yıldızı olmaya aday.

akia halk otobüsü ulaşım motorlu araçlar otobüs metrobüs ulaşım haber halk otobüsleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN KOMİK ZAM AÇIKLAMASI
BELEDİYEDEN KOMİK ZAM AÇIKLAMASI
VERİMLİ VE ÇEVRE DOSTU OTOBÜS İŞLETİMİ İÇİN YENİLİKÇİ SİSTEM
VERİMLİ VE ÇEVRE DOSTU OTOBÜS İŞLETİMİ İÇİN YENİLİKÇİ SİSTEM