AKIA BURSA’YA ÇIKARMA YAPTI
Reklamı Geç
Advert
Advert

AKIA BURSA’YA ÇIKARMA YAPTI

Şehiriçi otobüs piyasasına hızlı giriş yapan Akia, yurt genelinde tanıtım ve teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. İstanbul, Ankara ve Antalya’dan sonra Bursa esnafıyla da tanışan Akia, geleceğin markası olma yolunda ilerliyor.

AKIA BURSA’YA ÇIKARMA YAPTI

Otomotivin başkenti Bursa’da üretimine başlanan Akia yurt genelinde büyümesine kararlılıkla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı karar doğrultusunda değişime hazırlanan Bursa esnafı Akia’ya hayran kaldı. İnceleme maksadıyla gönderilen araçlara ilgi büyük oldu. Halk otobüs esnafına verilen yemekte araç ile ilgili sorularına cevap arayan esnaf sipariş vermeye başladı. Akia artık bursa halkına da hizmete başlayacak.

Yakıt Cimrisi AKIA Esnafa Can Suyu Oldu

Şehiriçi otobüs piyasasına girmesi ile esnaf tarafından büyük ilgi gören AKIA, kazançların düşmesi ve giderlerin artması ile sektörde ki farkını daha da belirgin hale getirdi. Geniş iç hacmi ile maksimum yolcu kapasitesi sağlayan araç yakıt tüketiminde ki cimriliğiyle de kısa zamanda büyük ilgi gördü. AKIA Ultra, Cummins motor ve ZF şanzıman ile doğru Arge çalışması sayesinde esnafa giderden kazanç sağlıyor.

Satış sonrası hizmetlerle de ön plana çıkan AKIA, yetkisi servisi ile 7/24 hizmeti sayesinde esnafın mağdur olmasını engelliyor. Yol yardım ekipleri ve soruna acil müdahale sayesinde sefer kayıplarını en aza indiren AKIA araç değişim döneminde esnafın imdadına yetişiyor.

akia haber akia hess serkan denizmen remzi baka bursa halk otobüsleri otobüs haber halk otobüs esnafı şehiriçi otobüs zf şanzıman akia ultra ulaşım motorlu araçlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
OTOMOTİV SANAYİİ HAZİRAN AYINDA SERT DÜŞTÜ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ
BOSCH VE DAIMLER'DEN OTONOM SÜRÜŞTE İŞBİRLİĞİ